Martyna Jancelewicz ponownie Mistrzynią Europy

Paweł Palica
Zawodniczka klubu bokserskiego Taurus Goleniów ponownie została złotą medalistką młodzieżowych Mistrzostw Europy w boksie.

Mistrzostwa Europy do lat 22 Kobiet w Boksie odbyły się w chorwackim mieście Poreč. Znakomicie wypadły na nich Polski, które zdobyły dwa złote, a także srebrny i brązowy medal. Swój finał w kategorii 81 kg wygrała goleniowianka Martyna Jancelewicz, w pięknym stylu (punktacja 5 - 0) pokonując Rumunkę Alexandrę Petcu.

">
M. Jancelewicz, którą na co dzień trenuje Remigiusz Gajewski, obroniła tym samym złoto sprzed roku. Gratulujemy!