Michał Rozmys do złota dołożył srebro. Zawodnicy UKS Barnim Goleniów z trzema medalami!

Paweł Palica
Reprezentujący barwy UKS Barnim Goleniów Michał Rozmys z rozegranych we Włocławku mistrzostwach Polski w lekkoatletyce powróci z dwoma medalami.

M. Rozmys najpierw wygrał bieg na 1500 metrów, a na powtórzenie sukcesu liczył na krótszym dystansie, czyli w biegu na 800 metrów. Zaprezentował się bardzo dobrze, sensację sprawił jednak zaledwie 17-letni Krzysztof Różnicki (GKS Cartusia Kartuzy), który wyprzedził wszystkich faworytów. Nasz reprezentant ukończył start na drugim miejscu, zdobywając tym samym srebrny medal.

Srebrny medal zdobyła także Mariola Ślusarczyk, która startowała na dystansie 3000 metrów z przeszkodami.

Gratulujemy zarówno zawodnikom UKS Barnim Goleniów, jak i ich trenerowi - Jackowi Kostrzebie!