Nowogard. Zamknięcie przejazdu w ciągu ulicy 700-lecia

Grzegorz Świstak
Grzegorz Świstak
Kierowców w Nowogardzie czekają utrudnienia w ruchu w związku z remontem przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. 700-lecia, który będzie zamknięty dla ruchu samochodowego przez pięć dni.

W związku z remontem przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. 700-lecia w Nowogardzie, od najbliższego poniedziałku, 20 marca, od godz. 7:00 do piątku 24 marca do godz. 24:00 nastąpi zamknięcie przejazdu.

Ruch pieszych na przejeździe w ciągu ulicy 700-lecia zostanie utrzymany. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Batalionów Chłopskich, Młynarską i 15 lutego, zgodnie z załączonymi mapami.

Strefa Biznesu - inwestycje w samochody klasyczne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na goleniow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie