Sukces zawodniczki UKS Ratusz. Srebro Zosi Krystkowiak w Przełajowych Mistrzostwach Polski

Grzegorz Świstak
Debiut w Przełajowych Mistrzostwach Polski zaliczony na medal! W odbywających się w Zielonej Górze 86. Przełajowych Mistrzostwach Polski, UKS Ratusz reprezentowali: Karol Grządziel, Anna Preca i Zosia Krystkowiak, która wywalczyła wicemistrzostwo Polski.

Po zaciętej walce Zosia Krystkowiak zdobyła srebrny medal w kategorii juniorka, czym zapewniła sobie start w Mistrzostwach Świata, które odbędą się 4-5 lutego w Hoogerheide w Holandii.

Ania Preca po defekcie roweru i ambitnej walce, ostatecznie zajęła 7 miejsce. Karol Grządziel w juniorach młodszych po kilkukrotnym zetknięciu się z podłożem zajął 21 pozycję. Klubowo daje to UKS Ratusz 10 lokatę w Polsce.