Złoto i srebro Michała Rozmysa. Świetne występy zawodnika Barnima Goleniów w Toruniu

Paweł Palica
Znakomicie na halowych Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce zaprezentował się zawodnik UKS Barnim Goleniów Michał Rozmys. Z imprezy tej przywiezie dwa medale!

Nasz zawodnik zdobył dzisiaj złoty medal w biegu na dystansie 3000 metrów, pewnie pokonując resztę stawki. Sukces to tym większy, że M. Rozmys zazwyczaj na tym dystansie nie startuje.

To nie jedyny sukces naszego zawodnika. Wczoraj zdobył srebrny medal na swoim koronnym dystansie, czyli 1500 metrów. W biegu tym wygrał doskonale znany z Goleniowskiej Mili Niepodległości Marcin Lewandowski.

Morsy z Goleniowa nie odpuszczają. Zimowe kąpiele "Mokrego Poślada"

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe