Policjantka z Goleniowa stanęła na podium Triathlon Przechlewo

Grzegorz Świstak
Ogromny sukces osiągnęła Małgorzata Naworska, policjantka Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, która spośród 178 uczestników zajęła III miejsce w kategorii K50 i stanęła na podium Triathlonu w Przechlewie.

W Przechlewie odbył się Triathlon, który obejmował łączny dystans 56,5 km, w którym udział wzięło 178 zawodników w tym tylko 26 kobiet. Zawodniczka, która od wielu lat wspiera swoją pracą Komendę Powiatową Policji w Goleniowie postanowiła zmierzyć się po raz drugi z triathlonowym wyzwaniem.

Pani Małgorzata w pierwszej kolejności musiała przepłynąć dystans 950 metrów nad Jeziorem Przechlewskim aby następnie przejechać rowerem łączną ilość 45 kilometrów. Ostatnim etapem triathlonu był bieg na dystansie 10 kilometrów, którego trasa biegła przez malowniczy park w okolicach jeziora.

Dzięki ciężkiej pracy, niesamowitej wytrwałości fizycznej i dużego wysiłku Małgosia zajęła III miejsce w kategorii K50 i z wielką dumą mogła stanąć na podium - mówi mł. asp. Natalia Gogosza, oficer prasowy goleniowskiej policji. To ogromny zaszczyt mieć w Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie osoby, które swoją postawą dają przykład wytrwałości w dążeniu do celu.