Rodzeństwa Ragan z Goleniowa ze złotem i srebrem z Mistrzostw Województwa w szachach szybkich

Grzegorz Świstak
Zdjęcia: UKS Lider Goleniów
W ubiegłą sobotę, w Łazach odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Szybkich. W tym co rocznym festiwalu udział wzięli Zosia i Szymon Ragan uczący się w SP 5 Goleniów. Oboje z zawodów przywieźli medale.

Zosia Ragan grała w kategorii dziewcząt do lat 10, na 19 zawodniczek z Zachodniopomorskiego zajęła I miejsce zdobywając 6,5 pkt. Natomiast Szymon Ragan grał w kategorii chłopców do kat 12, na 15 zawodników z Zachodniopomorskiego zajął II miejsce zdobywając 5,5 pkt.

Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim 10min.+2 sek. na ruch zawodnika na dystansie 7 rund. Gratulacje dla.